ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

 

 

 

 

Третя сесія

 

 

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від

13.12.2012

3-1417

 

 

 

 

 

 

м.Черкаси

 

 

 

 

 

 

<

 

 

 

 

 

 

 

 

Про перейменування вулиці Енгельса на вулицю В’ячеслава Чорновола у місті Черкаси

 

 

 

 

 

>

 

 

 

 

 

 

 

 

Розглянувши звернення заступника голови обласної державної адміністрації Прітченко Т.Ф., відповідно до протоколів топонімічної комісії від 03.07.2012 та 16.11.2012, на підставі пункту 41 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Перейменувати вулицю «Енгельса» на вулицю «В’ячеслава Чорновола» у місті Черкаси.

2. Відділу зв’язків з громадськістю департаменту управління справами Черкаської міської ради (Коваль І.А.) довести прийняте рішення до відома громадян і організацій та підтримувати в активному стані перелік вулиць, провулків та узвозів, бульварів, проспектів та площ міста Черкаси, затверджений рішенням виконавчого комітету від 23.02.2010 № 296, на офіційному Інтернет-порталі Черкаської міської ради.

3. Внести зміни до додатку до рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 № 296 «Про «Перелік вулиць, провулків та узвозів, бульварів, проспектів та площ міста Черкаси», а саме: виключити рядок «вулиця Енгельса» та включити рядок «вулиця В’ячеслава Чорновола».

4. Доручити департаменту житлово-комунального комплексу (Риджаніч О.В.) організувати виготовлення та встановлення покажчиків з новою назвою вулиці, згідно з затвердженими вимогами та рекомендаціями.

5. Рекомендувати фізичним, юридичним особам, які мають у власності будинки та споруди, виготовити і встановити покажчики з назвою вулиці та номерів будівель відповідно до вимог додатку до рішення виконавчого комітету від 24.01.2012 № 109 «Про затвердження вимог та рекомендацій до дизайну адресного господарства м. Черкаси».

6. Придніпровському районному відділу в м.Черкаси в управлінні департаменту державної міграційної служби України в Черкаській області організувати роботу по перереєстрації громадян.


7. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування Ільченка О.А. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами (Тищенко І.Ю.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради

 

 

 

 

В.І.Горкун