Проект рішення69-8-рдЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА<


Про затвердження Програми розвитку велосипедної інфраструктури у м. Черкаси на 2016-2020 роки


>


Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконкому Черкаської міської ради від 18.12.2007 № 1722 «Про затвердження Положення про порядок розроблення міських програм, моніторингу та звітності про їх виконання та правила складання паспортів місцевих бюджетних програм», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Програму розвитку велосипедної інфраструктури у м. Черкаси на 2016-2020 роки (додаток 1).

2. Затвердити перспективну схему прокладання велосипедних маршрутів у м. Черкаси (додаток 2).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Савіна А.О. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (Савенка О.С.).
Міський голова

А.В. Бондаренко

Пояснювальна записка

до проекту рішення Черкаської міської ради:


«Про затвердження Програми розвитку велосипедної інфраструктури

у м. Черкаси на 2016-2020 роки»
Програма розвитку велосипедної інфраструктури в м. Черкаси на 2016-2020 роки (далі - Програма) формулює цілі, зміст, напрямки, пріоритети та завдання організації розвитку велосипедної інфраструктури разом із визначенням принципів та засобів їх реалізації. Сукупність механізмів їх здійснення становить політику органів місцевого самоврядування у сфері розвитку велосипедної інфраструктури у місті Черкаси.

А також, спрямована на те, щоб завдяки реалізації Програми закласти основи і здійснити перехід на якісно новий рівень забезпечення мешканців та гостей міста комфортними умовами для використання велосипедного транспорту.

Метою цієї Програми є створення велосипедної інфраструктури та розвиток велосипедного руху у м. Черкаси для збереження екологічної рівноваги, поліпшення якості життя мешканців і підвищення привабливості міста (конкурентноздатності).


Директор

департаменту архітектури,

містобудування та інспектування

А.О. Савін


Додатки

69-8-рд 03.02.16 додатки.rar