Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

ЗАЛИШТЕ ШКОЛИ НА СВОЇХ МІСЦЯХ!

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Зоренко Наталія Олександрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1000-еп. Подана 27.11.2019
Дата початку збору підписів: 09.12.2019
Текст електронної петиції:

Закон України "Про загальну середню освіту" говорить нам про те,що:"Вiдповiдно до освiтнього рiвня, який забезпечується загальноосвiтнiм навчальним закладом (початкова загальна освiта, базова загальна середня освiта, повна загальна середня освiта), iснують рiзнi типи загальноосвiтнiх навчальних закладiв I, II, III ступенiв. Школи кожного з трьох ступенiв можуть функцiонувати разом або САМОСТІЙНО."
Тоді навіщо створювати на базі загальноосвітніх шкіл молодші,середні і старші?Віддаючи сина до школи,я не сподівалась,що ми будемо тонути в Ваших освітніх реформах.Вбачаю в такому реформуванні величезну ЧОРНУ ДІРУ непотрібних витрат.Кожна з шкіл нашого міста має власні проблеми,які потребують контрольованого фінансування.
Доки ми намагаємося бути хоч трішечки схожими на Європу,Європа повертається до "радянської системи освіти",бо вважають її найефективнішою.
Невеличкий тезис в підтримку своїх слів :
"Джастіна Грінінг, що до нещодавніх пір була главою міністерства освіти Сполученого королівства Великобританії, під час інтерв'ю на каналі BBC повідомила про те, що процес перекладу британських середніх шкіл на систему освіти Радянського Союзу завершено."
Можна безкінечно реформувати на папері,а тим часом зі стін відвалюються шматки штукатурки,класи переповнені,відсутнє необхідне обладнання та інвентар шкільних спортзалів як вимагає НУШ,а діти в вік комп'ютерних технологій не працюють на pc.Це реалії життя!

Та сама можливість об'єднатися батькам,працівникам освіти і всім небайдужим,щоб зберегти черкаські ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ШКОЛИ саме такими,як вони є!

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

42 підписа з 250
необхідних

Поділитися: