Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Просимо зробити дороги та тротуари на території Об’єднання ЧМОСТ «Садівник», що знаходиться в адміністративних межах міста Черкаси, а його члени є платниками податків за використання доріг до бюджету міста, як і всі інші жителі.

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шпильова Людмила Василівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1014-еп. Подана 18.12.2019
Дата початку збору підписів: 19.12.2019
Текст електронної петиції:

Просимо зробити дороги та тротуари в районі міста Черкаси, де розміщується Об’єднання ЧМОСТ «Садівник», а саме: ділянки по вул. Чайковського від вул. Симиренківська до вул. Чорновола та вул. Чіковані від вул. Різдвяна до вул. Симиренківська та на території нашої організації, так як Об’єднання ЧМОСТ «Садівник» регулярно сплачує податки до міського бюджету за використання доріг і нічим не відрізняється від інших мешканців міста.
На цій території постійно проживають більше 200 сімей, серед яких багатодітні та сім’ї учасників бойових дій. Район стрімко розвивається, багато сімей ведуть будівництво, щоб в подальшому проживати тут.

У межах міста Черкаси розташоване об’єднання ЧМОСТ Садівник. Це дачні ділянки, які вже давно перестали бути сезонними місцями для відпочинку. Зараз це повноцінний район, який хоче розвиватися, хоче позбутися сміття зі своєї території та хоче мати повноцінні дороги.
Власники ділянок це люди пенсійного віку, це постійно проживаючі сім’ї з дітками, багатодітні та сім’ї учасників бойових дій. Кожного дня вони стикаються з випробуваннями пройти в садочок, на роботу чи навчання. Через відсутність доріг, викликавши швидку одна з жительок району несла свою дитину на руках до швидкої, бо та не могла приїхати до будинку.
Основна мета цієї петиції звернути увагу на ті ділянки міста, про які давно забули. До прикладу ями на дорогах по вул. Чіковані досягають таких розмірів, що здається машини можуть потонути в деяких з них.
Зробімо наше місто однаково зручним для всіх його жителів, незалежно від того, проживають вони в центрі чи на окраїнах. Об’єднання ЧМОСТ «Садівник» знаходиться в адміністративних межах м. Черкаси, а його члени є платниками податків до бюджету міста, як і всі інші жителі. Але стан доріг тут не порівняти ні з яким іншим районом, в деяких місцях вони відсутні взагалі.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

169 підписів з 250
необхідних

Поділитися: