Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Збереження фізкабінету у дитячій поліклініці по Кобзарській, 40

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Рачек Ольга Олександрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1015-еп. Подана 19.12.2019
Дата початку збору підписів: 19.12.2019
Текст електронної петиції:

11 грудня 2019 року кабінет фізіотерапії по Кобзарській, 40 раптово закрили. 10 грудня 2019 представники дитячої лікарні намагалися опломбувати фізкабінет за усним розпорядженням головного лікаря Борисенка В.М. Але батьки втрутилися і виявили відсутність підстав для опломбування. Наступного дня працівників фізкабінету перевели на інший кінець міста за адресою О.Теліги,4.
Наразі у департаментом охорони здоров'я ЧМР створено комісію, щоб з'ясувати причини закриття фізкабінету. Адже діти залишились без призначеного лікування. Разом з фізкабінетом припинив працювати і масажний кабінет.
Щомісяця у фізкабінеті діти отримують близько 4000 послуг. Тут призначають лікування бронхітів, трахеїтів, лярінгітів, ренітів, ортопедичних захворювань, дерматитів, неврологічних, урологічних захворювань, хірургічних ускладнень. У масажному кабінеті маленькі пацієнти отримують реабілітаційне та профілактичне лікування.
На ремонт фізкабінету за останні декілька років було виділено близько 2 міліонів бюджетних коштів. Але приміщення з євроремонтом просто закрили.
У дитячій поліклініці по Кобзарській,40 обслуговується близько 14000 дітей. Це дійсні та потенційні отримувачі медпослуг з масажу та фізіотерапії у своєму районі. Тепер вони залишились без лікування. А добиратися в інший кінець міста з маленькою дитиною, яка лікується, є дуже складно та небезпечно для здоров'я дитини.
Таким чином безпідставне закриття фізкабінету ставить під загрозу здоров'я та життя дітей.
Батьки просять якнайшвидше поновити роботу фізкабінету по Кобзарській,40.
А головного лікаря дитячої лікарні Борисенка В.М. притягти до відповідальності за безпідставні та незаконні дії.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

257 підписів з 250
необхідних

Поділитися: