Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Щодо реконструкції пішохідних переходів по вул. Героїв Дніпра та Козацькій в мікрорайоні Митниця та пристроїв примусового зниження швидкості.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Мороз Віталій Олександрович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1032-еп. Подана 22.01.2020
Дата початку збору підписів: 23.01.2020
Текст електронної петиції:

Після реконструкції дороги по вул. Героїв Дніпра в мікрорайоні Митниця значно підвищилась інтенсивність руху транспортних засобів та пішоходів. Разом з тим, окремі водії грубо порушують вимоги Правил дорожнього руху, а саме швидкісний режим на пішохідних переходах. За останні місяці скоєно ряд ДТП, в т.ч. з наїздом на дитину на переході біля гімназії №31. Прошу розглянути та підписати петицію щодо термінового встановлення пристроїв примусового зниження швидкості відповідно до вимог п.5.7 ДСТУ 4123:2006 “Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах. Загальні технічні вимоги” по вулиці Героїв Дніпра на пішохідних переходах навпроти загальноосвітної школи №34, гімназії № 31, спеціалізованої школи №33 та по вулиці Козацькій, 2 навпроти спортивного закладу Sport Life. Крім того, на вулиці Козацькій на усіх пішохідних переходах встановити дорожні знаки «Пішохі́дний перехід» п. 5.35.1 — 5.37.2 та дорожні знаки обмеження швидкості п. 3.29, 3.31 , які там на сьогодні відсутні, та відновити дорожню розмітку згідно п.1.14.1 — 1.14.3 ПДР.
У разі неможливості встановлення таких пристроїв, просимо розглянути питання щодо влаштування світлофорного регулювання на вказаних ділянках доріг.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

250 підписів з 250
необхідних

Поділитися: