Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Про міський транспорт і пільговий(безкоштовний) проїзд у місті Черкаси.

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Матвієць-Паламарюк Демид Михайлович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1071-еп. Подана 29.03.2020
Дата початку збору підписів: 30.03.2020
Текст електронної петиції:

Після того, як закінчиться карантин і тролейбуси знову запрацюють для всіх мешканців міста, прохання не забороняти (не скасовувати) пільговий (безкоштовний) проїзд для пенсіонерів, а також для інвалідів 1,2,3 групи.
Пенсії, звичайно, потрібно збільшувати, але безкоштовний проїзд обов’язково також має залишатися. Навіть, безкоштовний проїзд для пенсіонерів, інвалідів 1,2,3 групи має бути на той електротранспорт з автономним ходом, який у майбутньому, можливо, буде їздити.
Після того, як закінчиться карантин і маленькі автобуси знову будуть їздити, прохання не збільшувати вартість проїзду, навіть, якщо вартість на пальне збільшується, бо переважно(здебільшого)водії та кондуктори цих мікроавтобусів погано ставляться до пасажирів; тому чесно кажучи водії та кондуктори мікроавтобусів не заслуговують на підвищення заробітної плати; а якщо не підвищувати заробітну плату водіям і кондукторам мікроавтобусів, то і вартість на проїзд також збільшувати немає потреби.
А взагалі у майбутньому зовсім відмовтеся від цих приватних перевізників і перейдіть на електротранспорт з автономним ходом.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

22 підписа з 250
необхідних

Поділитися: