Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Про відсторонення Анатолія Бондаренка від виконання обов’язків міського голови за створення ситуації паніки в місті Черкаси в особливий період

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Керей Вячеслав Іванович
Статус: Розгляд
Петиція: Че/1284-еп. Подана 23.09.2020
Дата початку збору підписів: 23.09.2020
Текст електронної петиції:

Останній рік діяльність черкаського міського голови спрямована не на розвиток міста і підвищення добробуту його жителів, а на власне збагачення (зарплата в 2018 році – була 744 тис. 564 грн., а вже в 2019 році – 1 млн. 41 тис. 244 грн. - за відкритими даними НАЗК) і особистий піар!
Порушення карантинного режиму, зловживання владою та службовим становищем шляхом виведення бюджетних коштів по завищеним цінам (п’ять підозр вручені міській владі щодо зловживань за результатами розслідування прокуратури, поліції та СБУ), за опублікованими даними ЗМІ «за останні два роки в Черкасах переплатили за асфальт щонайменше 50 мільйонів», тривале ігнорування потреб громадян в гарячій воді, надання монополії на комунальні послуги компанії «Нова якість» - усе це свідчення спланованих та корисливих дій міського голови та його оточення з використання громади Черкас у власних інтересах.
Зараз А. Бондаренко і його поплічники запустили нову «страшилку», що начебто «кандидат на посаду міського голови Черкас від партії «Слуга Народу» хоче розмістити в Черкасах «завод по переробці небезпечних відходів з усієї Європи і країн СНД» – підприємство з утилізації батарейок», що є безпідставним, наклепницьким звинуваченням.
На мою думку, міський голова брехливими заявами бажає відволікти увагу жителів міста від реальних проблем містян – завищених тарифів, відсутності робочих місць, корупції, неприбраних вулиць, низької якості міської медицини, небезпечної криміногенної ситуації в місті та нагнітає страхи серед населення.
Я вважаю, що Анатолій Бондаренко прагне розколоти громаду нашого міста, зіштовхує лобами містян, активістів-екологів та підприємців і створює ситуацію паніки в місті в особливий період.
Впевнений, що підприємство UKRAVIT вже подало позов до суду на Анатолія Бондаренка про брехню і наклеп, що на мою думку, зобов’яже його відповісти за свої слова.
Але до моменту прийняття судового рішення, громада міста вимагає:

1. Відсторонити Анатолія Бондаренка від виконання обов’язків міського голови.
2. Міській раді розглянути питання про висловлення недовіри міському голові Анатолію Бондаренку..

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

273 підписа з 500
необхідних

Поділитися: