Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Щодо виділення місця для прилаштування безпритульних тварин

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Абураке Ольга Олександрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/130-еп. Подана 19.04.2017
Дата початку збору підписів: 26.04.2017
Текст електронної петиції:

ПОВЕРНУТИ на перехрестя Смілянської-Гоголя зоозахисників
Вимога: повернення на перехрестя Смілянська-Гоголя (територія біля ЦДЮТ) волонтерів ЧМТЗТ «Друг», які займалися прилаштуванням безпритульних тварин (кошенят та цуценят). Додатково проводилась просвітницька діяльність щодо гуманного поводження із тваринами, також небайдужі містяни мали можливість зробити благодійні внески на допомогу безпритульним тваринам.
Місце (майданчик біля магазину Тралі-Валі), запропоноване владою, – вже передана у користування. Особа якій передана дана земельна ділянка заперечує та не надає згода на розташування там волонтерів.
Чому це важливо. Зоозахисники проводили акцію із допомоги тваринам та їх прилаштування в хороші руки на Смілянській-Гоголя більше 10 років. Про це місце знають усі мешканці міста.

Чому неможливо прилаштовувати цуценят і кошенят з міського притулку. У Черкасах є комунальний притулок, але, він лише для дорослих собак - цуценята там гарантовано хворіють, та більше ніж 80% помирають навіть при своєчасному лікуванні. Притулку для котів в Черкасах взагалі відсутній. Тому цуценята, кошенята та дорослі коти перебувають на домашніх перетримках у місцевих зоозахисників, кількість яких обмежена, Заборона прилаштовувати безпритульних тварин біля ЦДЮТ означає, що сотні, а то й тисячі тварин не знайдуть свою домівку.

Вирішення проблеми. Черкаські зоозахисники просять міську владу переглянути своє рішення щодо заборони прилаштовувати безпритульних тварин біля ЦДЮТ представниками ЧМТЗТ «Друг». Тим більше, багато років поспіль міськвиконком надавав дозвіл на проведення таких акцій з прилаштування тварин на законних підставах.
Товариство «Друг» просить, в найближчі терміни переглянути своє рішення щодо заборони проведення благодійних акцій біля ЦДЮТ та провести перемови з волонтерами щодо можливості та умов повернення на попереднє місце зоозахисників.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

277 підписів з 500
необхідних

Поділитися: