Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Забезпечити жителів мікрорайону Корольова транспортним сполученням з облаштуванням зупинки навпроти будинку № 20 по вул. Корольова з метою полегшення шляху дітям та батькам з дітьми для відвідування шкіл та садочків шляхом зміни маршрутів автобусів №№ 6, 22, 25, 33

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шестаков Сергій Михайлович
Статус: Розгляд
Петиція: Че/1305-еп. Подана 01.10.2020
Дата початку збору підписів: 05.10.2020
Текст електронної петиції:

Мікрорайон вулиці Корольова є густонаселеною територією з кількістю населення майже 3000 осіб, який розвивається досить динамічно та активно забудовується. Разом з тим, він розташований осторонь соціальних, культурних та освітніх закладів. Жодного садочка та школи немає в зоні пішої доступності. Особливо гостро це питання постає восени та взимку, коли починаються несприятливі погодні умови. Так, наприклад, мешканці найвіддаленіших будинків Корольова, 32 та 16/1 вимушені долати відстань майже в 1 км для того, щоб дістатися до найближчої зупинки. Численні звернення та петиції по питанню будівництва школи та садочка не знаходили своєї реалізації. Навіть звернення Президента України В. Зеленського з цього питання залишилось проігнорованим. Проте, навіть будівництво цих об’єктів вирішить цю проблему в кращому випадку через декілька років. А це потрібно було вирішити ще вчора.
Шлях до вирішення вказаної ситуації існує – це зміна маршрутів автобусів № 6, 22, 33, які їдуть в сторону центра та автобусів № 6, 25, 33, які їдуть в сторону Єпіцентра таким чином, щоб останні заїжджали на вул. Корольова та зупинялись у заїзді навпроти будинку 20 по вул. Корольова з розворотом назад на вул. Сумгаїтську.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

201 підпис з 250
необхідних

Поділитися: