Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Заборона проїзду великогабаритних транспортних засобів по провулку Чалова

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Римський Сергій Ігорович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1367-еп. Подана 30.11.2020
Дата початку збору підписів: 01.12.2020
Текст електронної петиції:

Ми, мешканці провулку Чалова, звертаємось до місцевої влади із проханням посприяти у вирішенні питання, щодо заборони проїзду вантажного транспорту та легкових автомобілів провулком Чалова.
Хоча влітку 2020 року на в`їзді до провулку Чалова із вулиці Чайковського було встановлено заборонний знак 3.3 "Рух вантажних автомобілів заборонено", вантажні автомобілі продовжують рух по вказаному провулку, нехтуючи вказаним знаком.
Паралельно провулку знаходиться вулиця В.Чорновола, яка є асфальтованою, однак водії прагнучи "зрізати" щоразу проїжають провулком Чалова, перевищуючи швидкість, чим наражають на небезпеку пішоходів, особливо дітей, адже наподалік знаходиться школа та дитячі садочки. і щодня провулком проходять мами з дітьми та діти без супроводу дорослих, оскільки провулок Чалова не обладнаний тротуаром для пішоходів, то всі рухаються безпосередньо по дорозі
Водії вантажних автомобілів на зауваження не реагують та свідомо продовжують рух забороненою ділянкою дороги.
Ми просимо надати провулку чалова статус пішохідного, обмежити рух транспорту провулком, та дозволити встановити обмежувач для проїзду на територію провулку, доступ до якого надати всим місцевим жителям.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

47 підписів з 500
необхідних

Поділитися: