Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

ПОБУДОВА ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ МІСТА ЧЕРКАСИ

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Ісаєв Василь Геннадійович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1374-еп. Подана 15.12.2020
Дата початку збору підписів: 16.12.2020
Текст електронної петиції:

Шановні мешканці міста Черкаси, вже багато років небайдужі люди намагаються сприяти побудові стаціонарного льодової арени в місті Черкаси. На жаль багато років питання не вирішується. Цього року було проведено багато роботи щодо підготовки технічної документації льодової арени, існує два проєкти побудови: 1. повітряно-надувний каркас приблизний кошторис 50 млн. грн., та 2. металево каркасний варіант - кошторис близько 120-140 млн. грн.
В нашому гарному місті є багато потужних команд з різного виду спорту: баскетбол, футбол, волейбол, інші спортивні школи, але зимові види спорту такі як хокей та фігурне катання не представлені в Черкасах на належному рівні. На сьогодні існує секція хокею, яка намагається підтримувати цей спорт враховуючи всі супутні проблеми, основні з яких відсутність власної льодової арени, відсутність належного фінансування. На сьогодні зареєстровано 60 дітей які займаються хокеєм, серед них є навіть дівчатка!
Я, як представник громади міста Черкаси та представник батьківського комітету хокейної секції Черкас, звертаюсь до шановної громади міста підтримати Петицію, а також до влади, до депутатів, розглянути питання виділення бюджету на побудову льодової арени в нашому місті, щоб молоде покоління мало можливість тренуватись, розвиватись і приймати участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Буду вдячний кожному хто підтримає Петицію!
Дякую!

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

250 підписів з 250
необхідних

Поділитися: