Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Капітальний ремонт павільйонів та облаштування дитячих майданчиків ігровим обладнанням в закладі дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) #27 "Ромашка" Черкаської міської ради (для дітей з порушенням зору)

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Корновенко Оксана Петрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1409-еп. Подана 09.02.2021
Дата початку збору підписів: 09.02.2021
Текст електронної петиції:

На території закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) #27 "Ромашка" Черкаської міської ради (для дітей з порушенням зору), який знаходиться за адресою: м.Черкаси, вулиця Верхня Горова 54/1, розташовані павільйони в аварійному стані, які перебувають в експлуатації біля 57 років.
В цегляних стінах павільйонів в багатьох місцях поздовжні та поперечні тріщини (в розкритті до 1-5 см.), місцями стіни просіли та випадають цеглини, бетонна підлога у вибоїнах та тріщинах, покрівля павільйонів протікає, у тріщинах та дірках, по гребеню шифер розійшовся.
Ці павільйони знаходяться в критично-аварійному стані, що є прямою загрозою життю та здоров'ю дітей,які відвідують садок, і працівників садочка.
Також на території садочка в незадовільному стані перебувають і дитячі майданчики. Вони зовсім не облаштовані для дітей з особливими освітніми потребами, на них відсутні гірки, пісочниці, столики та лавки.
Враховуючи викладене, просимо звернути Вашу увагу на садочок #27 "Ромашка", та виділити кошти на капітальний ремонт павільйонів та на облаштування дитячих майданчиків ігровим обладнанням, адже в ньому здобувають дошкільну освіту та отримують олеопто-ортоптичне лікування діти з порушенням зору і цей садок дуже необхідний для нашого міста.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

257 підписів з 250
необхідних

Поділитися: