Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Навести лад в маршрутках або повернути попередні ціни!!!

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шкута Діана Володимирівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1429-еп. Подана 15.03.2021
Дата початку збору підписів: 16.03.2021
Текст електронної петиції:

Доброго дня, шановна мерія міста Черкаси! Велике питання назріло до болючості: коли нарешті в нас буде лад в маршрутках?
Ціну підняли на 40 % (зарплату на 20% - це так, для порівняння), а сервіс обслуговування став ще набагато гірший та паскудніший ніж було.
01.03.2021 їхала по Чорновола на маршрутці №31 в соснівку в лікарню, кондуктор відсутній, пасажири до середини маршрута вже були озвірівші від передавання коштів, я також завелась і піднявся тиск (їхала в лікарню з одним, доїхала ще з одним симптомом). Людина однією рукою тримається за поручень, другою тримає сумку - чим передавати кошти водію ? - ЗУБАМИ!!!??? В салоні людей набито повно - 40-50 осіб, це КАРАНТИН??? Чому тролейбуси беруть тільки сидячі? Чому нерівні права? Тому що маршрутки дають "откати" в кишеню? А тролейбусна виручка йде в бюджет? Чим тролейбус відрізняється від маршрутки у відношенні карантину?
03.03.2021 їхала також №31 по тому ж маршруту теж в лікарню. Кондуктор з'явилась на середині маршруту не в зрозумілому стані, стала коло водія і відмовлялась збирати кошти, стояла для краси і для того, щоб давати білетики, людей знову заставляли передавати кошти. Люди в салоні сварились і обурювались, але це не бралось до уваги ні водієм ні кондуктором.
05.03.2021 їхала №29 теж не було кондуктора. Шановна громада! Куди поділись кондуктори? І чому цю функцію повинні виконувати містяни за такі скажені гроші???
І переживати, що їм не додадуть сдачу до хвоста салона?
15.03.2021 їхала №24 з сімсотки близько 16,30 і мене обурила відповідь кондуктора на повідомлення жінки з дитиною, що в них пільги, на що кондуктор нагло відповіла, що в карантин пільги не дійсні. А набивати маршрутку під завязку в карантин дозволено???
Часто чую, як в кондуктора немає сдачі дрібних коштів, і вони можуть собі дозволити не дати сдачу і провезти людей за 10 грн. Це що за жах і обкрадання людей? Ми ще не в Америці, щоб залишати такі чайові.
Довожу до вашого відому, що я рідко користуюсь громадським транспортом,але майже завжди з скандалом, розборками і хамством. Одиниці кондукторів і водіїв є толерантними, чемними та культурними (1 на 30). За два тижня, що я їздила до лікарні у мене тільки негативні спогади та негативні і жахливі емоції від поїздок в маршрутках, для мене це стрес і зірване здоров'я.
Виникає питання: чому ми, жителі міста, за таку велику плату (знаходячись в центрі Україні та центрі Європи) повинні терпіти цей "беспрєдєл", хамство, наглість, відсутність якості обслуговування. І відсутність з боку влади контролю якості обслуговування, хоча це питання постійно піднімається.
Пане мер, прийміть міри та докажіть, що Ви достойні другого терміну.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

246 підписів з 250
необхідних

Поділитися: