Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Заборонити вмикати "жовтий миготливий" сигнал світлофору в нічний час на перехрестях жвавих вулиць.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Замосенчук Дмитро Володимирович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1516-еп. Подана 17.06.2021
Дата початку збору підписів: 22.06.2021
Текст електронної петиції:

Прошу заборонити переводити світлофори в режим "жовтий миготливий" на перехрестях жвавих вулиць. Таких як: бул. Шевченка - вул Грушевського, бул. Шевченка - вул. Смілянська, бул. Шевченка - вул. Чорновола, вул. Чорновола - вул Благовісна, вул. Чорновола - вул Надпільна, вул. Смілянська - вул. Благовісна, вул. Смілянська - вул. Надпільна, вул. Грушевського - вул. Благовісна, вул. Грушевського - вул. Надпільна.
Наведу один приклад. Мені часто доводиться їздити через перехрестя вул Грушевського - вул. Надпільна в нічний час. Світлофор працював в стандартному режимі і ДТП я не бачив. Два тижні тому світлофор почали переводити в "жовтий миготливий" і одразу важке ДТП в якому постраждало 7 осіб. А вчора ДТП за участю скутера. Водій скутера у важкому стані в лікарні (в інших джерелах кажуть что помер).
Вважаю що безпека на дорозі важливіша за марну економію електроенергії. І прошу прийняти міри і заборонити вмикати "жовтий миготливий" сигнал світлофору в нічний час на перехрестях жвавих вулиць.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

254 підписа з 500
необхідних

Поділитися: