Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Перейменування вул.Волкова на вул.Станіслава Дяченка

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Юлія Дяченко Володимирівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1834-еп. Подана 17.08.2022
Дата початку збору підписів: 18.08.2022
Текст електронної петиції:

Я,дружина загиблого героя КОРДівця Станіслава Дяченка,прошу підтримати мене та назвати вулицю Волкова на честь мого чоловіка.
У 2014 році Станіслав одним із перших відважно став на захист територіальної цілісності України та неодноразово брав участь у проведенні антитеррорестичної операції на території Луганської та Донецької областей.
Станіслав присвятив службі в органах внутрішніх справ 16 років свого життя.Під час виконання службових обов'язків зарекомендував себе дисциплінованим та надзвичайно відповідальним поліцейським.3 липня 2018 року продовжив службу в спецпідрозділі КОРД ГУНП в Черкаській області,де служив дотепер..За час служби в Національній поліції у 2021 році Станіслав був нагороджений відзнакою НПУ-медаллю "15 років сумлінної служби".
22 травня 2022 року мій чоловік героїчно загинув захищаючи нашу Батьківщину у Запорізькій області.Він був відданий своїй роботі,не боявся важких завдань,був готовим іти тільки вперед,зберіг вірність Присязі до кінця.Був чудовим татом і люблячим чоловіком.Хочу щоб його син ним пишався і пам'ятав його все життя.
З повагою, Юлія Дяченко.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

504 підписа з 500
необхідних

Поділитися: