Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Запобігання самогубствам

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Голосій Данііл Романович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1992-еп. Подана 23.03.2023
Дата початку збору підписів: 23.03.2023
Текст електронної петиції:

Сьогодні 22 березня чоловік хотів повіситися на мосту кохання і сподіваюсь він живий. Міст кохання є нажаль магнітом для самогубців. Статистика свідчить, що майже кожного року як мінімум одна людина наважується стрибнути з мосту. Стрибають люди різного віку, як молоді, так і літні люди. У мене виникає питання, а міська влада збирається щось робити з цим???

А робити треба вже зараз! Нагадаю, що в країні війна і як кажуть міжнародні організації та експерти, що з психологічним здоров'ям українців будуть серйозні проблеми. Особливо вразливі наші захисники та захисниці. Після нашої перемоги війна для нас завершиться але не для них. Військові матимуть серйозні психічні травми та захворювання з якими не кожен зможе впоратися. І будуть ті, хто захоче покінчити з собою.

Є пропозиція встановити телефон(-и) цілодобової психологічної допомоги, таблички з контактами служб та з спеціальними надписами, встановити камери відеоспостереження, щоб поліція змогла оперативно відреагувати та запобігти самогубству. Встановити їх звісно треба на тому самому мосту кохання та інших місцях де потенційно може стрибнути нещасний. Такі засоби встановлено в багатьох країнах світу де є ця проблема, наприклад як Японія та США. Раджу прочитати про "Золотий міст" у Сан-Франциско в Вікіпедії. Там цілий розділ присвячений про самогубства на мосту.

Прошу якомога швидше встановити такі засоби, щоб запобігти самогубству.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

118 підписів з 500
необхідних

Поділитися: