Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Складання повноважень міського голови А.В. Бондаренка

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Лапай Олена Андріївна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/2003-еп. Подана 31.03.2023
Дата початку збору підписів: 03.04.2023
Текст електронної петиції:

Впродовж майже 8 років каденції А.В. Бондаренка розвиток міста іде у найповільнішому темпі шляхом корупції, депутатського свавілля, «договорняків», розкрадання землі тощо. Маючи людей за сервіс власного прибутку вся депутатська «еліта» керманича нажила собі купу нерухомості, майна, коштів, земельних ділянок та інших речей задля власного збагачення. Не будемо також забувати і про преміювання. Він був і лишається фігурантом численних кримінальних справ та інших проваджень, проте, не дуже цим переймається та усіма своїми повноваженнями добивається недоторканості. Постійні скандали, громадські невдоволення, петиції, мітинги не звернули увагу на мера та не покращили життя містян.
Останнім доказом цьому є забудова Замкового узвозу, яка, за його думкою, ніяк не буде заважати оглядовому майданчику у сквері Богдана Хмельницького. Паркова зона перетворюється на спальний район еліти, загороджуючи містянам та гостям міста мальовничий краєвид Дніпра та Долини троянд.
Не будемо також і забувати про те, що загалом більша кількість бюджету іде на розвиток району Митниця у той час, коли інші райони страждають від бездоріжжя, немає відповідних тротуарів, капітальних ремонтів шкіл та дитсадків тощо.
Також міська рада Черкас, на час воєнного стану, більше уваги приділяє виділенню коштів не на ЗСУ та ТрО, а на комунальні підприємства. Що зараз важливіше?
І це лише дуже мала частина того, що потрібно було зробити і на це була можливість.
Тому прошу небайдужих містян підтримати петицію, а А. В. Бондаренко скласти свої повноваження із подальшою відмовою у балотуванні на пост міського голови на наступних виборах.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

548 підписів з 500
необхідних

Поділитися: