Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Перенести заплановане встановлення ігрового майданчику у вигляді корабля зі скверу ім. Богдана Хмельницького до дитячого парку "Казка".

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Скічко В'ячеслав Павлович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/204-еп. Подана 09.09.2017
Дата початку збору підписів: 11.09.2017
Текст електронної петиції:

Щоб зберегти затишок в сквері Богдана Хмельницького!

Щоб дати можливість дітям чудово проводити час та грати в дитячому парку "Казочка"!

Перенести заплановане встановлення ігрового майданчику у вигляді корабля зі скверу ім. Богдана Хмельницького до дитячого парку "Казка".

Сквер ім. Богдана Хмельницького в місті Черкаси - чи не єдине місце, де ще можна спокійно провести свій час, насолодитись видами Дніпра та Долини троянд. Де містяни приходять провести свій час у тиші і спокої. Де приходять відпочити батьки з немовлятами.
В той же час у нас є маленька "перлинка" для активного відпочинку з дітьми - це дитячий парк "Казочка", який знаходиться навпроти торговельного центру "Дніпро-Плаза". І його відвідують батьки з дітьми одразу з декількох мікрорайонів міста - Митниці, так званого району "Седова", Припортового та центру міста. Там щодня відпочивають та граються сотні дітей. Але, на жаль, саме містечко "Казка" не забезпечене в повній мірі достатньою кількістю дитячих атракціонів та майданчиків. А ті які є в наявності, за часту, відслужили свій термін використання, перебувають в аварійному стані та потребують капітального ремонту.

Тому звертаємось з проханням прийняти рішення про перенесення запланованого встановлення КП "Дирекція парків" майданчика у вигляді корабля зі скверу ім. Богдана Хмельницького в дитячий парк "Казка".

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

254 підписа з 500
необхідних

Поділитися: