Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Знести незаконновстановлені гаражі по вул. Молоткова

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Ковальчук Микола Миколайович
Статус: Розгляд
Петиція: Че/2144-еп. Подана 04.09.2023
Дата початку збору підписів: 04.09.2023
Текст електронної петиції:

Знести незаконновстановлені гаражі які знаходяться по вул. Молоткова і які межують з територією ЗОШ #20.
Будь якої дозвільної документації на встановлення цих гаражів не існує. Вони встановлені самовільно.
Щодня школярі вимушені проходити повз ці старі обмальовані обгиджені металеві коробки біля яких завжди гори сміття та величезні буряни.
Особи які користуються цими металевими МАФами не слідкують за їхнім станом, між гаражами та за ними купи сміття, некошена трава, розписані нецензурними лайками стіни. Цим особам глибоко начхати на загальний вигляд нашого міста, його чистоту і порядок в ньому.
Якщо колись, "за часів радянщини" на цьому місці негласно і дозволили встановити ці гаражі комусь із ветеранів війни, партійних робітників чи інвалідів, то зараз їх вже давно немає в живих, а гаражами користуються їхні родичі чи і просто випадкові люди, які ніяких пільг не мають і не можуть мати.
Окрім всього, діти часто вилазять на них і бігають по гаражним дахам, перескакуючи з одного на інший. Були випадки коли падали між гаражами.
Враховуючи все вищевикладене прошу розглянути питання про їхнє знесення, оскільки вони є самовільновстановлені, незаконні, небезпечні, псують вигляд і загальну картину нашого красивого міста. Ми правова країна і ніхто не може привласнити собі шматок землі посеред міста і встановити собі гаража, тому що в інакшому випадку це породить хаос.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

75 підписів з 500
необхідних

Поділитися: