Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Перегляд переліку харчових продуктів і меню у дошкільних ДНЗ

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шевченко Наталія Станіславівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/225-еп. Подана 25.09.2017
Дата початку збору підписів: 26.09.2017
Текст електронної петиції:

Від імені батьків, чиї діти відвідують дошкільні ДНЗ м.Черкаси, прошу переглянути перелік дозволених і рекомендованих харчових продуктів, а також меню, у дитячих садочках. У багатьох дітей із початком відвідування закладів (зокрема, яслів), виникли проблеми, пов'язані із шлунково-кишковим трактом.
Лікарі наголошують на незбалансованості харчування у садках, поєднанні несумісних продуктів, а також у використанні продуктів, сумнівних за своєю користю.
Зокрема, до переліку продуктів, які є обов'язковими до вживання дітлахами, входять сардельки/сосиски. Так, не часто! Але більшість батьків воліли б взагалі не знайомити дітей із цим продуктом! Також дітей дуже часто годують стравами з картоплі, яка у переважній більшості містить крохмаль, а корисні речовини лише якщо її приготувати неочищеною. До того ж крохмаль додають до різних соусів. Для чого дітям стільки крохмалю?
Крім того, при складанні меню були поєднані несумісні продукти. Наприклад: в обід дітям пропонують суп із фрикадельками з курятини та кашу з рибою. Будь-який нормальний дієтолог підтвердить, що поєднання м'яса та риби в один прийом є надважким для перетравлювання навіть для дорослого!
Також, прошу переглянути норми по цукру: 30 гр - забагато для малечі.
Тож, батьківська громада міста звертається із проханням переглянути перелік продуктів і меню у ДНЗ, залучивши професійних дієтологів та педіатрів!

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

263 підписа з 500
необхідних

Поділитися: