Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Реконструкція блоку інтенсивної хіміотерапії лікувально-діагностичного гематологічного центру Черкаського обласного онкодіспансеру

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Дума Ганна Дмитрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/266-еп. Подана 06.11.2017
Дата початку збору підписів: 06.11.2017
Текст електронної петиції:

Проблема - застаріла система вентиляції та оснащення ’Палати інтенсивної хіміотерапії гемобластозів’, що збільшує інфекції, і відповідно смертність онкохворих.
Дії - установка нової притоково-витяжної вентиляції з елементами кліматконтролю та знезараження від бактерій та грибів, заміна підлогового покриття, заміна віконних та дверних блоків, реконструкція санвузлів, дооснащення медичним інвентарем.
Результат - зниження інфекцій, смертності, затрат на медикаменти. Мета - виживаність онкологічних хворих.

***
Однією з найбільших проблем та загроз в лікуванні та реабалатації онкозахворих в умовах застарілих медичних приміщень є інфекції та грибок.
Попри всі стараннях медичного персоналу, об’єктивний реальний стан приміщень збільшує смертність пацієнтів майже на 40%.
Самі ж хворі та їхні родини лише на протимікробні та антигрибкові препарати змушені витрачати додатково до 80 тис. грн, що для багатьох є неймовірним та непосильним фінансовим тягарем. Крім того, це дуже посилює навантаження на організм.
Просимо депутатів Черкаської міської ради в найкоротші терміни віднайти можливість спрямування 1 млн 275 тис. грн субвенції обласному окнодиспансеру для проведення якісного ремонту приміщень, що вже в найближчі місяці та роки дозволить вберегти життя десятків черкащан. Нині 63% онкохворих, що проходять курс інтенсивної хімеотерапії, гинуть саме через інфекційні та грибкові зараження.
Черкаський обласний онкодиспансер перебуває на балансі обласної влади, однак третина його пацієнтів є жителями Черкас.
Фінансування потреб закладу коштами обласного бюджету не дозволяє розраховувати на якісний та швидкий капітальний ремонт приміщень і систем вентиляції, що дозволило би вберегти життя хворих і в рази здешевити вартість лікування.
Лише за останній час з бюджету міста було профінансовано ремонт приміщень місцевої прокуратури за 200 тис. грн та Управління поліції вартістю 500 тис. грн. Людське життя – безцінне і його збереження має бути головним пріоритетом розподілу місцевих ресурсів. Просимо депутатів не вдаватись до бюрократії і залишатись захисниками інтересів громади та своїм результативним рішенням підтримати важкохворих в нелегкій боротьбі з важким недугом.
І нехай біда ніколи не постукає в ваш дім!

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

309 підписів з 250
необхідних

Поділитися: