Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Списати усі житлові будинки міста Черкас, в яких розташоване хоч одне приміщення приватної та інших форм власності, з балансу комунальних підприємств Черкаської міської ради до 01 лютого 2018 року.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Друмашко Владимир Григорьевич
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/280-еп. Подана 27.11.2017
Дата початку збору підписів: 27.11.2017
Текст електронної петиції:

Міська влада нарешті має визначитись зі стратегією розвитку міста, зокрема в сфері управління житловим фондом, та дати відповідь на питання: «Хто відповідає за житлові будинки, співвласники цих будинків чи міська влада?»
Згідно Постанови Кабміну від №572 від 8 жовтня 1992 р. «Про механізм впровадження Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», п. 8 «Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків» визначено, що співвласники житлового будинку, гуртожитку зобов’язані забезпечувати належне утримання, експлуатацію, реконструкцію, реставрацію, поточний і капітальний ремонт, технічне переоснащення спільного майна житлового будинку, гуртожитку пропорційно до частки співвласника на умовах співфінансування.
Відповідно до ч. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України, усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку.
В умовах, коли більше 95% квартир в багатоквартирних будинках Черкас приватизовані, фінансувати капітальні ремонти багатоповерхівок в розмірі 100% з міського бюджету – ПОРУШЕННЯ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ!
Варто зазначити, що на модернізацію житлового фонду Черкас потрібно сотні мільйонів гривень яких немає в міському бюджеті. Саме тому, виділення коштів з міського бюджету має бути виключно на умовах співфінансування, з обов’язковим залученням коштів співвласників. Такий підхід вже впроваджений в програмі підтримки ОСББ і показав свою ефективність.
Шлях підтримки відповідального власника вже обрав Луцьк, який списав усі будинки з балансу і спрямував всю свою увагу на прискорення темпів модернізації та енергоощадних заходів житлового фонду. Такий підхід підтримується на державному рівні зокрема міністерством регіонального розвитку та особисто Прем’єром України Гройсманом В. Б.
Черкаська міська влада нарешті має прийняте вольове рішення - списати житлові будинки з балансу та розпочати справжню реформу ЖКГ.

#vidpovidalniy_vlasnik
#spravzhnia_reforma_JKG

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

262 підписа з 250
необхідних

Поділитися: