Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Повернення будівлі «Салют» (по вул. Хрещатик, 170) в оперативне управління ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси»

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Нечаєва Людмила Анатоліївна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/305-еп. Подана 11.01.2018
Дата початку збору підписів: 12.01.2018
Текст електронної петиції:

Рішенням виконавчого комітету Черкаської міської Ради народних депутатів від 30.10.1995 №547 було створено Черкаський центр дитячої та юнацької творчості через реорганізацію Черкаського Палацу дитячої та юнацької творчості і Черкаського міського дитячого парку шляхом злиття з 01.01.1996 в Черкаський центр дитячої та юнацької творчості з приєднанням до останнього майнового комплексу дитячого кінотеатру «Салют».
Таким чином, будівля колишнього дитячого кінотеатру «Салют» з 1995 року є майном Позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», щодо якого Законами України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту» приватизацію заборонено.
Відповідно до рішення Черкаського МВК від 20.03.2007 № 306 виконавчим комітетом Черкаської міської ради були видані Центру творчості Свідоцтва на право власності на нерухоме майно від 03.04.2007 на будівлю кінотеатру «Салют» по вул. Хрещатик, 170.
Згідно вказаного свідоцтва, зазначене нерухоме майно перебуває в оперативному управління Центру творчості.
Багато років кінопалац «Салют» функціонував як центр молодіжного дозвілля:
тематичні дискотеки з розважальними та концертними програмами проходили щосуботи та неділі. Працював гурток брейк - дансу.
Кінозал та фойє постійно використовувались для підсумкових заходів театру моди «Стиль» (показ колекцій одягу, конкурси, фестивалі моди та краси).
Використання приміщення кінотеатру «Салют» надавало можливість
проводити значно більше новорічних ранків, що забезпечувало охоплення такого роду заходами майже вдвічі більше дітей міста. Активна робота культорганізаторів під час канікул сприяла організації змістовного дозвілля дітей та молоді. Регулярно проводились спортивно-розважальні, інтелектуальні ігрові програми, вікторини, конкурси, змагання.
Вихованці відділу декоративно-прикладної та технічної творчості постійно влаштовували виставки, які відвідувала велика кількість мешканців міста. Це в великій міри допомагало залучати до навчання в закладі більшу кількість дітей.
Активною роботою відзначався шахово-шашковий клуб, що працював на базі кінотеатру. Окрім навчання в клубі систематично проводились шахові та шашкові турніри на приз ЦДЮТ для дітей та молоді міста. Заняття в шашково-шаховому клубі користувались великим попитом.
Чітко була спланована систематична робота з пришкільними таборами під час літнього оздоровлення дітей. Кожного червня різноманітними розважальними, навчально-виховними заходами, конкурсами, екскурсіями, гуртками одного дня, шаховими турнірами було охоплено більше 2000 дітей.
З 2007 року згідно з п. 1.1.2 рішення Черкаської міської ради від 14.06.2007 № 2-284 були внесені зміни в додаток № 1 до рішення Черкаської міської ради від 26.06.2003 № 3-351 «Про перелік об’єктів права міської комунальної власності та уповноважених органів, яким вони передаються в оперативне управління», за яким з оперативного управління управління освіти міськвиконкому була виключена будівля кінотеатру «Салют» по вул. Хрещатик, 170 і передані в оперативне управління управління власністю міста.
Рішенням Черкаської міської ради від 19.07.2007 №2-930 управлінню власністю міста було надано право передані йому в оперативне управління об’єкти міської комунальної власності, зокрема, будівлі кінотеатру «Салют» здавати в оренду по кожному окремо визначеному майновому комплексу єдиному орендарю.
В той же час, вищезгадане свідоцтво, яке підтверджує перебування вказаного нерухомого майна в оперативному управлінні Центру творчості, не скасоване та має юридичну силу. Крім того, Центр творчості залишається балансоутримувачем будівлі кінотеатру «Салют», загальна площа нежитлових приміщень – 1476,9 кв.м. (інвентарний № 101310002), тобто вона перебуває в його господарському віданні, хоча надходження від здачі його приміщень в оренду збирає департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради.
В порушення договору оренди без дозволу власника будівлі – Черкаської міської ради та відповідних дозвільних документів в 2006-2008 роках ТОВ «Кінолюкс» добудувало до будівлі кінотеатру кінозал площею 364,2 кв. м., зруйнувавши при цьому ліву частину будівлі кінотеатру (копія інвентарної справи додається).
В подальшому департаментом економіки та розвитку ЧМР оформив для ТОВ «Кінолюкс» свідоцтво про право власності САВ 298266 від 08.12.2008 на самочинну прибудову до будівлі кінотеатру, що спричинило значні збитки територіальній громаді м. Черкаси, адже усі перебудови орендованого майна здійснені орендарем без дозволу орендодавця є власністю останнього.
З метою перешкодити негативним наслідкам у разі виявлення незаконного будівництва та привласнення майна територіальної громади м. Черкаси, в 2013 році ТОВ «Кінолюкс» начебто продає прибудову ТОВ «Черкаський будинок торгівлі І», власниками якого є власники ТОВ «Кінолюкс».
Таким чином, орендарем грубо порушено вимоги Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та умови договорів оренди, що є підставою для їх розірвання.
Прошу підтримати, не будьте байдужими, діти - наше майбутнє!!!

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

265 підписів з 250
необхідних

Поділитися: