Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Зобов'язати перевізників підвищити якість перевезення та встановити автоматичну систему фіксації порушень.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Руденко Роман Іванович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/346-еп. Подана 09.02.2018
Дата початку збору підписів: 09.02.2018
Текст електронної петиції:

В зв'язку з тим, що в місті Черкаси низький рівень якості перевезення, від жителів міста, просимо Вас зобов'язати абсолютно всіх перевізників встановити
автоматичну систему фіксації порушень та контролю за дотриманням графіків руху, а також підвищити штрафні санкції для перевізників. На даний момент - перевезення в м. Черкаси - це недотримання перевізниками графіків руху, відсутність контролю водіїв та кондукторів, постійні маршрутні перегони, виявлення неповаги до пасажирів, в будь-яку погоду у вигляді 30-хвилинними очікуваннями на зупинках.

Також, просимо Вас зобов'язати перевізників обладнати транспортні засоби системою візуального і звукового інформування пасажирів. В зв’язку з тим, що кондуктор постійно забуває озвучувати назви зупинок, а водій не може це робити, оскільки це відволікає його увагу від керування транспортного засобу. Система інформування пасажирів буде корисною також для людей з певними вадами, що не буде обмежувати їхні можливості. Оскільки, в місті Черкаси були змінені назви багатьох вулиць, така система візуального і звукового інформування пасажирів буде корисною для містян і гостей міста, які погано можуть орієнтуватись в місцевості.

З повагою, обурені відсутністю сервісу та низькою якістю перевезення, жителі м. Черкаси!

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

250 підписів з 500
необхідних

Поділитися: