Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Перевірити роботу вчителів.

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Тупікіна Катерина Ігорівна
Статус: Розгляд
Петиція: Че/436-еп. Подана 13.04.2018
Дата початку збору підписів: 16.04.2018
Текст електронної петиції:

Я - репетитор з математики. Займаюсь з дітьми з різних шкіл. За останні роки бачу деградацію освіти, в першу чергу через халатність вчителів. Діти та батьки розказують, як, наприклад, вчитель історії весь урок сидить в соцмережах та навіть робить селфі на уроці. Що роблять діти - або те саме, або "читають" підручник. В 9 гімназії, на кінець навчального року, дев'ятикласники не пройшли й третини підручника з англійської мови. Як результат - нульові знання з усіх предметів. Батьки ніяк не можуть вплинути на цю проблему, адже директора шкіл захищають вчителів і кажуть, що погані діти.
Виникає питання: Як беруть вчителів на роботу? Хто їх перевіряє і допускає до проведення уроків?

Пропоную провести позапланову перевірку шкіл, без попереджень! (адже вони готуються і показують тільки хороше). Перед початком навчального року провести переатестацію вчителів. Більш ретельно перевіряти вчителя, як особистість. Також перевірити їх рівень знань та вміння викладати.

Як репетитор, можу додати, що з кожним роком вік учнів, яким потрібний репетитор зменшується. Якщо 5 років тому я займалась зі старшокласниками і тими, хто готується до екзаменів, то минулого року мені дзвонили батьки другокласника. Цього року - першокласника! Також часто звертаються 4, та 5-ти-класники. Мета занять - допомога з домашнім завданням. Чи нормально це?

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

156 підписів з 250
необхідних

Поділитися: