Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Щодо ремонту дитячої поліклініки #2

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шаповал Юлія Віталіївна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/47-еп. Подана 16.09.2016
Дата початку збору підписів: 07.10.2016
Текст електронної петиції:

Звертаюсь з вимогою докласти максимальних зусиль щоб якнайшвидше закінчити ремонтні роботи по відновленню покрівлі у дитячій поліклініці # 2, яка знаходиться по вул. Кобзарська.У зв'язку з виконанням будівельних робіт у поліклініці, діти вимушені відвідувати поліклініку #1, що спричинює великі незручності, особливо немовлятам та дітям до 3-х років. По-перше, велика відстань до поліклініки заважає привести дитину зручним і безпечним для неї способом - у дитячому візку. Оскільки не весь громадський транспорт вміщює в себе об'ємні візки, батькам, які не мають власного авто, доводиться користуватися послугами таксі, які обходяться дорого. Крім того, через великі витрати часу на дорогу та черги, дитина,яка перебуває на грудному вигодовуванні вже в поліклініці починає кричати від голоду, а умов щоб покормити дитя немає. По- друге, перша дитяча поліклініка і сама перебуває в стані ремонту.Частково перекриті коридори, роботи по заміні вікон, коридори завалені склопакетами та іншими будівельними матеріалами є прямою ЗАГРОЗОЮ здоров'ю дітей, які чекають своєї черги до лікаря на протягах чи ходять біля ненадійно закріплених стелажів зі склопакетами. По- третє, в поліклініці #1 погано організована робота персоналу в умовах збільшення кількості відвідувачів.Тоді як в маніпуляційний кабінет для пацієнтів 2-ї поліклініки величезна черга на щеплення, медична сестра кабінету щеплень для пацієнтів поліклініки #1 без жодного відвідувача.
Потреба завершення ремонту покрівлі поліклініки стає ще більш нагальною з настанням осіннього сезону, а разом з ним і погіршення погодних умов, що зведуть нанівець вже проведений ремонт і ще більш зруйнує медичний заклад.
На даний момент ремонтної бригади біля поліклініки #2 не має і ремонт покрівлі не проводиться, що підтверджує медичний персонал поліклініки та мої особисті спостереження.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

253 підписа з 500
необхідних

Поділитися: