Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

ОБЛАДНАННЯ У ЛІКАРНЮ для порятунку життя

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Гайда Ігор Олегович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/514-еп. Подана 16.07.2018
Дата початку збору підписів: 16.07.2018
Текст електронної петиції:

Звертаюсь до Вас з проханням допомогти у вирішенні проблеми забезпечення високовартісним діагностичним обладнанням єдиної в області лікарні швидкої медичної допомоги – КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР.

Не так давно у лікарню було придбано новий та сучасний апарат КТ, який за рік служби дав більше 4000 точних діагнозів для жителів нашого міста та округи. Обстеження проводяться БЕЗКОШТОВНО. Комп'ютерна Томографія - це обстеження яке виконується щодня в цілодобовому режимі.


Щороку в нашій лікарні отримують невідкладну допомогу близько 20 тис. пацієнтів, проводиться до 7 000 оперативних втручань. Лікарня працює в цілодобовому режимі 7 днів на тиждень. Тут надається медична допомога як жителям міста, так і мешканцям області. Від швидкості та якості обстеження пацієнтів залежить їх життя.

Найближчим часом наша лікарня стане лікарнею інтенсивного лікуання (відповідно до медичної реформи – Черкаський госпітальний округ) та обслуговуватиме окрім м. Черкаси ще й жителів ближніх районів Черкаської області – навантаження на наш заклад істотно збільшиться. Відповідно до вимог МОЗ України – лікарня інтенсивного лікуання повинна мати конкретний перелік обладнання для обстеження та лікування всіх невідкладних станів (в тому числі АНГІОГРАФ для проведення КТ-Ангіографії).
_________________________________

Ангіографія - це рентгенологічне дослідження судин. За допомогою ангіографії судин можна виявити вади у їх розвитку та пошкодження (звуження, аневризми, мальформацію), порушення прохідності, а також вади і пошкодження різних внутрішніх органів, злоякісні та доброякісні утворення. Ангіографія вкрай актуальна для виявлення кардіологічної, нейрохірургічної, хірургічної, неврологічної, травматологічної, судинної патології.
Ангіографія – це базовий та незамінний метод обстеження більшості патологій в найкоротший час та з найбільшою точністю. АНГІОГРАФ – це обладнання яке рятує життя, це апарат якого в нас немає.

Тотальне удосконалення лікарні швидкої медичної допомоги варто продовжувати забезпеченням обладнання.
Не стіни рятують людей – а лікарі озброєні медичною апаратурою.

Модернізація лікарні – це інвестиція в майбутнє.
Ніхто не хоче потрапляти в лікувальний заклад, але якщо сталася біда – то шпиталь має бути надійним тилом для людей.
Наша лікарня має колосальний досвід, висококваліфікованих спеціалістів, які постійно вдосконалюються, але цього недостатньо.
Обладнання для медика – як зброя для солдата.
Неможливо виграти сучасну війну зі списом в руках та на коні – неможливо вилікувати з шприцом в руках та вітамінкою в ньому.
Потрібний рух вперед з сучасними технологіями.

На сьогоднішній день ціна сучасного-якісного Ангіографа з широким набором мінімальних функцій для всебічного використання складає 14 000 000 грн.
Ця покупка буде у власності міста на балансі КЗ"Третя Черкаська Міська Лікарня ШМД" ЧМР.

Ми вже просили у минулому АНГІОГРАФ, але нам відмовили через високу ціну. Тому зараз просимо апарат в двічі дешевший, самий стандартний, але дууууже необхідний. І всі технічні умови для його запуску та розміщення у нас є. Також є профільні спеціалісти, яких було прийнято на роботу і вони вже сьогодні працюють.

Дякуємо за підтримку.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

252 підписа з 250
необхідних

Поділитися: