Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Зробити з полігона замість сміттєзвалища «Парк Активного Відпочинку»

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шаповал Аріна Леонідівна
Статус: Розгляд
Петиція: Че/852-еп. Подана 30.05.2019
Дата початку збору підписів: 31.05.2019
Текст електронної петиції:

Черкаси - серце України. Місто має дуже вигідне географічне положення (Дніпро, ліс, луки) та мальовничу природу. Черкаси - це великий потенціал для туристичного центру і гарного відпочинку. Але є в нас велике “але”… Це колишній танковий полігон, ділянка з кадастровим номером 7110136700:05:024:0062, що знаходиться в комунальній власності і призначена для будівництва обʼєктів житлової та громадської забудови. Зараз - це велике сміттєзвалище в центрі міста. А між цим, полігон може стати ще однією з цікавинок нашого міста!

Полігон обʼєднує великий район міста і може стати центром дозвілля, та громадським простором, що обʼєднає людей на дозвіллі. Пропоную зробити з нього «Парк Активного Відпочинку». Хотілося б бачити там зону для скейтерів (які наразі тренуються біля Філармонії), БМХерів, велосипедний трек, зону для настільного тенісу, можливо зону скелелазіння, баскетбольний майданчик, тренажери та таке інше, а також можна загороджений майданчик (для безпеки) для активного відпочинку дітей. Біля пологового будинку, що по вул. Олени Теліги можна зробити затишний куточок для майбутніх і новоспечених мам.

Звісно, картинка це тільки приклад, парк повинен виглядати в кращих традиціях Черкас з великою кількістю дерев, та зелені. Територія в 106 га дозволить багато чого втілити в життя гарного і корисного. Це не тільки дасть змогу з користю провести час мешканцям Черкас, що полюбляють активний відпочинок і спорт, прищепити дітям любов до здорового способу життя, а й привернути увагу більшої кількості туристів.

Дуже сподіваюсь на розуміння, та підтримку. Дякую.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

260 підписів з 250
необхідних

Поділитися: