Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Долина троянд: зупинити втілення існуючого проекту реконструкції та провести публічні консультації

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Подолян Дар`я Олександрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/859-еп. Подана 13.06.2019
Дата початку збору підписів: 18.06.2019
Текст електронної петиції:

У мережі Facebook на сторінці Творча майстерня Романа Турецького https://www.facebook.com/TuretskiyProject/ з’явився ескіз проекту реконструкції черкаської Долини троянд, який одразу опублікували ЗМІ і активно почали обговорювати містяни.

Бурхливу реакцію проект викликав з трьох причин:

1. Сам дизайн, його функціональна складова та пропоновані матеріали для покриття доріжок (плитка). Адже трендом в оформленні парків та скверів у світі є максимальне збереження ландшафту та використання природніх матеріалів. Приклади цього у добірці фотографій https://bit.ly/2WCzFy6.

2. Сумнівна репутація виконавців проекту. Згідно з матеріалом інтернет-видання 18000 https://bit.ly/2XJO5Jd проект виконало підприємство “ВОДБУД”, яке зареєстроване селі Босівка Лисянського району за неіснуючою адресою і фігурує у кримінальному провадженні, пов’язаному із розкраданням коштів екологічного фонду обласного бюджету.

3. Прийняття рішення щодо реконструкції публічного простору Долини троянд знову відбулося у закритий і непрозорий спосіб без консультацій з містянами. Щоб ефективно витрачати бюджетні кошти для розвитку міста, треба знати потреби різних містян і чути їхні думки. Депутати міської ради теж згодні з цим, адже 4 червня 2019 затвердили зміни до Статуту міста та прийняли Положення «Про публічні консультації в місті Черкаси» http://rada.ck.ua/golos/proekty/inf/2516. Згідно з ним питання просторових та інфраструктурних змін у Черкасах (будівництво, ремонти, реконструкції, забудови, благоустрій, розміщення малих архітектурних форм тощо) мають виноситися на консультування з містянами до прийняття рішень!

Тому звертаємося до депутатів Черкаської міської ради із вимогою:

1. Зупинити втілення існуючого проекту реконструкції Долини троянд.

2. Згідно з прийнятим положенням «Про публічні консультації в місті Черкаси» провести цикл громадських консультацій щодо розвитку громадського простору Долини троянд, під час яких з’ясувати:
- по-перше, чи вважають містяни та експерти реконструкцію Долини троянд пріоритетною порівняно з іншими парками та публічними просторами міста;
- по-друге, якими є актуальні потреби містян, які користуються громадським простором Долини Троянд, та зібрати їхні пропозиції щодо розвитку цього простору;
- по-третє, залучити до процесу організації консультацій громадські організації, що брали участь в розробці Положення.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

250 підписів з 250
необхідних

Поділитися: