Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Заборонити в крамницях та супермаркетах міста Черкаси використання поліетиленових пакетів

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Акопян Артур Акопович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/873-еп. Подана 03.07.2019
Дата початку збору підписів: 03.07.2019
Текст електронної петиції:

За підрахунками ООН, кожну хвилину в світі використовують приблизно 10 млн пластикових пакетів. Приносячи такий пакет з магазину, найчастіше ми викидаємо його в той же день. Проблема в тому, що пакет розкладається понад 100 років, а пластик, з якого він виготовлений, – це одна з головних екологічних загроз планеті. Пакети знаходять і на вершинах гір, і на дні моря. А в океанах утворюються цілі «сміттєві острови».
Середньостатистичний українець використовує близько 500 одноразових пакетів на рік. При цьому, в Україні побутовий пластик не утилізується.

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» з метою збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсі, звертаємось до депутатів Черкаської міської ради та міського голови з вимогою обмежити використання поліетиленових пакетів в місті Черкаси.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

250 підписів з 250
необхідних

Поділитися: